Hakkımızda

Roi Tea 2021 yılında İzmir’de Yakalı Natural Farm Products' ın çay marka ürünü olarak hizmete sunulmuştur.

Kuruluşu’nun ilk yıllarında Lavanta, adaçayı yetiştiren Yakalı Natural Farm Products markası tarlasında yetiştirdiği farklı bitki ürünlerin ticaretiyle faaliyetine devam ederken zaman içerisinde faaliyet alanını markalaşma sağlayabileceği çay sektörüne kaydırmıştır.

Türkiye'ye de sudan sonra en fazla tüketilen siyah çaya farklı aromalar ile yeni lezzet katmış yani sıra bitki çayını Türk tüketicisini farklı bir damak tadıyla tanıştırmıştır. Roi Tea, Türkiye’de bulunan potansiyel çay sektörüne yaptığı yatırımlarla destek olma gayretindedir.

Roi Tea konusunda Türkiye genelinde faaliyet gösterdiği 2 ana markayı oluşturmaktadır. Markalarına olan güveni her daim korumaya maksimum özeni gösteren Roi tea, bundan yıllar içerisinde aldığı güçle farklı ürün gruplarına da girmiştir. Roi Tea ve Roi Coffee yeni markasıyla gıda alanlarında çok başarılı ve kaliteli markalar sunmaya devam etmektedir.

Buca Kasaplar mevkiinde yer alan gıda paketleme tesisini en son teknolojiyle donatmış olan Roi Tea, Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

 Roi Tea en iyiyi ve en kaliteliyi en uygun fiyata tüketicisine sunabilmek için var gücüyle çalışan bir markadır.

Roi Mode